Banner

Banner

Titulli Dafina Buzhala - Sonte a je ti
Ndëgjuar 324,024
Shkarkuar 1,880
Pëlqyer 1,948
Publikuar 02/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by: On Records Zzap&Chriss
Lyrics by: Fero
Video: Filmnation
Directed by: Alban Selimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store