Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres
Ndëgjuar 59,950,314
Shkarkuar 9,261
Pëlqyer 152,789
Publikuar 16/09/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download on iTunes / Listen on Spotify "Skifterja zemres"
► https://beskallaku.fanlink.to/SkifterjaZemres

Lyrics by: Bes Kallaku
Produced by: Irkenc Hyka & Bruno

Klajdi Haruni on Instagram: https://www.instagram.com/klajdiharuni/
Bes Kallaku on Instagram: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store