Banner

Banner

Titulli Loki ft. Gold AG - E dham besen
Ndëgjuar 809,875
Shkarkuar 1,624
Pëlqyer 6,285
Publikuar 19/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Loki ft. Gold AG - E dham Besen

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store