Banner

Banner

Titulli Gold AG - Lidhjet farefisnore
Ndëgjuar 1,948,507
Shkarkuar 1,662
Pëlqyer 13,807
Publikuar 11/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Gold AG - Lidhjet Farefisnore (Official Video)
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store