Banner

Banner

Titulli Pandora - Pika do me bjere
Ndëgjuar 2,493,534
Shkarkuar 2,168
Pëlqyer 6,278
Publikuar 13/10/2017

Informatat e këngës
Teksti: Vullnet Ibraimi
Muz & Ork: Vullnet Ibraimi
Video Production - BUG - Gjilan

PANDORA
#PandoraAlbania
Social Media:
Instagram:
https://www.instagram.com/pandora_albania_official
Fan Page:
https://www.facebook.com/PandoraAlbaniaOfficial
Facebook:
https://www.facebook.com/PandoraALB
Twitter:
https://www.twitter.com/PandoraAlbania

PIKA DO MË BJERË

Si kam mundur të duroj kaç shum
Sa dhe lotët të më rrjedhin lum
Nuk duroj as një minut dot më
Se kam frikë kjo mendje mos më le

Po më iku truri ndonjë ditë
Fajtori vetëm që më ke mërzit
Do u them të gjithëve se kush je
Dhe pse vet s'do mundem të t'urrej

Refreni:

Po s'të pashë një ditë
Do më bjerë një pikë
Pika le t'më bjerë
Sa të shoh një herë

copyrighted content all rights reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store