Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Aroma e saj
Ndëgjuar 3,947,674
Shkarkuar 1,799
Pëlqyer 14,586
Publikuar 28/10/2017

Informatat e këngës
Directed by: Ognen Shapkovski
Video: "Melem Production"
Music: Gravity
Lyrics: Ergys Shahu
Orkestimi: Alskerd Renja

Buy on iTunes: http://smarturl.it/AromaESajiTunes
Listen on Spotify: http://smarturl.it/AromaESajSpotify
Listen on Google Play: http://smarturl.it/AromaESajGooglePlay


Shpat Kasapi ©All rights reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store