Banner

Banner

Titulli Afrim Muqiqi ft Gold Ag - Dy tupana
Ndëgjuar 613,988
Shkarkuar 2,143
Pëlqyer 1,696
Publikuar 24/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Ork-Ork-Ethomusic Studio
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store