Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - A po rrina
Ndëgjuar 500,339
Shkarkuar 1,126
Pëlqyer 1,174
Publikuar 25/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Txt & Muz- Kreshnik Avdiu
Ork - Ardian Kastrati
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store