Banner

Banner

Titulli Xheta - Xhelozia
Ndëgjuar 215,521
Shkarkuar 1,079
Pëlqyer 904
Publikuar 26/11/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store