Banner

Banner

Titulli Kole Oroshi - Poshte e perpjete
Ndëgjuar 170,264
Shkarkuar 946
Pëlqyer 475
Publikuar 03/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Irkenc Hyka & Faruki
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store