Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj ft Majlinda - Embel ti male
Ndëgjuar 27,658
Shkarkuar 1,722
Pëlqyer 144
Publikuar 11/12/2017

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store