Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Dashuri
Ndëgjuar 843,343
Shkarkuar 1,124
Pëlqyer 2,619
Publikuar 16/12/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Muz /Ork:Miti Geci
Tex:Nexhmije Muhaxheri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store