Banner

Banner

Titulli Soni Malaj - Zeshkanja
Ndëgjuar 1,277,260
Shkarkuar 209
Pëlqyer 8,283
Publikuar 19/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/zeshkania
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store