Banner

Banner

Titulli Noizy - Bora
Ndëgjuar 11,544,122
Shkarkuar 5,248
Pëlqyer 77,431
Publikuar 21/12/2017

Informatat e këngës
Produced by BledBeats
Beat by Leeyou & Danceey
Video produced by www.fati.tv

Noizy on Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Noizy on Twitter: https://www.twitter.com/thisisnoizy
Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB

Lyrics:

-2 pi*a n'dhom - gjendja ron,
2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom,
Im kinda wavey - they call me baby,
Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin,

I mora prej koncertit - do shkojm nga deti,
Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti,
Zemrat e veshme me t'ngushta,
Bythet e cume dhe t'mushta,
Gjoksin e bom po t'bukra,
Nuk folin dhe duken si t'urta,

Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi,
Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim,
Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh,

-Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje,
-Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje,
Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora,
Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora

Chorus:
- Hi nga Bora,
- Shesim vec bora,
- Akull si bora,
- Zdi sa osht ora,
- Diamanta te dora
- Sexy si nora,
- E bukur si eraaaa
Rita Ora

Cut hala edhe pse mjesi,
Tu shtu vetem numra te xhepi,
Ju thash qe 1 dit kam me mrri,
Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin,

Ta shofim se kush qesh i fundit,
Ku jam un do vi edhe grupi,
Tapetet e kuqe ju mbani per vete,
Sa t'bukura te gjith ju po dukni,

X2:
-Un jam kalorsi i fundit,
Mbas meje do vin imitusit,
Nese nuk je pjes e grupit,
Atehere je vetem 1 groupie,


Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze,
Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte,
M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta,
Kshuqe u luta u luta u luta,
Abracadabra i f*ckd her u zhduka,

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store