Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Po martohemi
Ndëgjuar 1,638,526
Shkarkuar 2,235
Pëlqyer 6,683
Publikuar 23/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music: Valter Beqo
Lyrics: 2STEP
Music Production: W-88 RECORDS
Styling: FJOLENA
Hair and Make Up: Njomza
Video: MAX Production
Publishing: Prominent Network

http://www.facebook.com/RemzieOsmani
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store