Banner

Banner

Titulli Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres
Ndëgjuar 41,559,738
Shkarkuar 17,086
Pëlqyer 124,153
Publikuar 30/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Listen on Spotify / Download on iTunes "Celsi i Zemres"
► https://fanlink.to/CelsiZemres

Produced by Threedots Production
Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi Filloreta Raci
Video: PRO VIDEO
Styling: Niko Komani & Tier
Sponsor: Gulf

Xhensila on Instagram: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/
Xhensila on Facebook: https://www.facebook.com/XhensilaMyrtezaj/

℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store