Banner

Banner

Titulli Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen
Ndëgjuar 2,853,376
Shkarkuar 8,557
Pëlqyer 11,778
Publikuar 28/01/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store