Banner

Banner

Titulli Blunt ft Real - Qika jeme
Ndëgjuar 1,842,196
Shkarkuar 2,106
Pëlqyer 8,608
Publikuar 19/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Shaolin Gang - Qika Jeme
ALBUM IN ALL DIGITAL STORES - https://music.onima.co/TuLuLu

Lyrics: Shaolin Gang
Mix/Master: Florent Boshnjaku
Song available on
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/57378872
Spotify: https://open.spotify.com/track/5ldshRn4SKvVeeXmSjhET1
iTunes: https://itunes.apple.com/az/album/qika-jeme/1351256593?i=1351256606

https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store