Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
Ndëgjuar 21,088,721
Shkarkuar 209
Pëlqyer 55,389
Publikuar 10/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Produced by: BIG BANG (REDBOX Entertainment)
Lyrics by: Ilir Berani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store