Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Maturant
Ndëgjuar 33,363
Shkarkuar 1,344
Pëlqyer 1,422
Publikuar 27/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzic Lyric: B2N
Video montazh: LoniProducion
Video: Nikolin Dodaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store