Banner

Banner

Titulli Meda ft Yllka Kuqi - Mpuc e ki
Ndëgjuar 54,864
Shkarkuar 413
Pëlqyer 173
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Muzika: Virusi
Teksti: Fatmir Muja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store