Banner

Banner

Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - Diamant
Ndëgjuar 5,443,088
Shkarkuar 5,371
Pëlqyer 12,873
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music & Arrangement: Marsel Gunga
Lyrics: 2 Step
Mix & Master: Valter Beqo - W88 Records
Proud by: GravityMusic
Video by: Pro...Video

Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store