Banner

Banner

Titulli Gili ft Sinan Vllasaliu - Une pa ty u knaqa
Ndëgjuar 61,313
Shkarkuar 2,608
Pëlqyer 220
Publikuar 15/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store