Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Vuaj une per ty
Ndëgjuar 113,343
Shkarkuar 98
Pëlqyer 1,382
Publikuar 15/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzic & Lyrics: B2N
Video by: Loni Producion
Aktore: Erdal Kiran
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store