Banner

Banner

Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - Amanet djemve te ri
Ndëgjuar 3,056,372
Shkarkuar 4,216
Pëlqyer 8,156
Publikuar 19/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics & Music: Kreshnik Avdiu
Arrangement: Ardian Kastrati
Video by: MProduction
Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store