Banner

Banner

Titulli Noizy - Luj edhe pak
Ndëgjuar 5,704,486
Shkarkuar 2,926
Pëlqyer 41,103
Publikuar 06/06/2018

Informatat e këngës
Produced by BledBeats
Lyrics: Noizy

►Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store