Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim
Ndëgjuar 13,970,850
Shkarkuar 10,536
Pëlqyer 45,836
Publikuar 08/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/MiDheFlakeMallitTim
Produced: Bini Diez & nurteeL
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
You Tube: https://www.youtube.com/user/luanavjollcaofficial
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store