Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Engjellusha - Dasma e nipit
Ndëgjuar 17,082,077
Shkarkuar 3,650
Pëlqyer 18,102
Publikuar 23/06/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store