Banner

Banner

Titulli Gili - Krejt rreth meje
Ndëgjuar 296,556
Shkarkuar 1,932
Pëlqyer 1,924
Publikuar 08/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom
Music & Tekst: Ilir Berani
Orkestrimi: Wirus
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store