Banner

Banner

Titulli Ilir Shaqiri - Kenge per Shefqet Bazaj
Ndëgjuar 9,850
Shkarkuar 2,127
Pëlqyer 83
Publikuar 13/07/2018

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
Ilir Shaqiri
Kenge per Shefqet Bazaj (deshmor)
Teksti :Dhimitri Pojanaku
Music&orkestrim Burim Krasniqi
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store