Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Sa tkam dasht
Ndëgjuar 34,896
Shkarkuar 1,852
Pëlqyer 327
Publikuar 14/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Stream & Download : http://hyperurl.co/6g8003
Follow on Facebook https://www.facebook.com/valtonmusic
https://instagram.com/valtonmusic

Produced by : Valtonmusic
Violin: Eroll Dogani
Accordion: Lulzim Kryeziu
Film by: Endervideo
Directed by: Agron Gërdella
Edited by: Gyner Veshall

(C) 2018 Valtonmusic
Lyrics :
Chorus.
E din sa tkam dasht
ti mire e din zemra qe don ty
Si got ti ma ke thy
ti mire e din vetem ti e din

A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
kurr dihesh shum bosh
A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
zdin ka tja fillosh

rrugen tende ti e gjete
lumturin thu preke
veq e genjenen veten
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store