Banner

Banner

Titulli Dalool x Mixey - Hatixhja perseri ne Club
Ndëgjuar 47,934
Shkarkuar 169
Pëlqyer 541
Publikuar 18/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/68842461
Spotify: https://open.spotify.com/album/14tdcLa7ZyVtvw0xnDjW7K
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/hatixhja-perseri-ne-club-feat-mixey-single/1413286535?ls=1
Produced by Dalool & Mixey
Co-produced by Nurteel

Follow the performing artist on Instagram:
@djdalool
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store