Banner

Banner

Titulli Greta Koci - Perseri (TEDD Remix)
Ndëgjuar 64,510
Shkarkuar 2,246
Pëlqyer 739
Publikuar 24/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Production by : United Records
https://www.instagram.com/tedd.xhika
https://www.facebook.com/OfficialTedd
Snapchat : tedd.music
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store