Banner

Banner

Titulli Mixey ft. Nora Istrefi - As ni gote
Ndëgjuar 5,261,593
Shkarkuar 412
Pëlqyer 29,156
Publikuar 06/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Get the song here: https://fanlink.to/AsNiGote
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music & Produced: MIXEY
Melody line: Era Istrefi, Nora Istrefi
Lyrics: Era Istrefi, Rron Baraku, Yll Limani
Art director & Choreography: Klaudia Pepa
Styling: Valdrin Sahiti, Egzon Kazagiqi
Make up: Arber Bytyqi
Hair: Kaci
Assistant: Adelina Mehija Furra
Video: Entermedia

Connect with Mixey:
https://www.facebook.com/mixeyofficial
https://www.instagram.com/mixeyofficial

Connect with Nora Istrefi:
https://www.instagram.com/_noraistrefi_
https://www.facebook.com/NoraIstrefi/All rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C

LYRICS:

Strofa1:
I got a feeling like
Sonte kom me tpa prap
E sa kohe me kalu?!
Prap njet un, prap njejt po tdu
E sa kohe ne kalu?!
Prap njejt un, prap njejt po tdu

E njejt o, per ty dashnia e vjeter
Koha o tjeter
Nuk ka ndrru kurgjo
Perveq jetes qe e boj lately
Me shoqe jom beybeh

Refren:
E sot jom dal me pi, Me pi, me pi
E sot jom dal me pi, Me pi me pi
As ni got so per ty, Per ty, per ty
As ni got so per ty, Per ty, per ty

Cdo dite e ma larg, me dore boma boma
Ski me mpase mo ngat,me dore boma boma
Jo une nuk jom, si cdo tjeter
Qe mas teje qaq shume bon no no no...

Strofa2:
I got a feeling like
Sonte kom me tpa prap
Nese sonte t harroj
Prap neser esell tkujtoj
Nese sonte t harroj
Prap neser esell tkujtoj

Uuuuuu po du me kcy sot bejbe
Spo tshoh ma mire krejt leje
Uuuuuuu po du me kcy sot bejbe
Spo tshoh ma mire krejt leje

Refren:
E sot jom dal me pi, Me pi, me pi
E sot jom dal me pi, Me pi me pi
As ni got so per ty, Per ty, per ty
As ni got so per ty, Per ty, per ty

Cdo dite e ma larg, me dore boma boma
Ski me mpase mo ngat,me dore boma boma
Jo une nuk jom, si cdo tjeter
Qe mas teje qaq shume bon no no no...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store