Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca - Vetem ty
Ndëgjuar 8,821,950
Shkarkuar 5,793
Pëlqyer 24,822
Publikuar 20/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music by: Bini Diez
Lyrics : Bini Diez & Luana Vjollca
Produced : Bini Diez & NurteeL

New single "Vetem ty" available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2o3YGaQvMYeryExQKulAgE
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/69050752
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/luana-vjollca-vetem-ty-luana-vjollca-vetem-ty-official/1414987754?ls=1
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/VetemTy

Follow Luana Vjollca on:
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
You Tube: https://www.youtube.com/user/luanavjollcaofficial
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/
Download ringtone here: http://bit.ly/VetemTy
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store