Banner

Banner

Titulli Arta ft Gold AG ft Don Arbas - Shqiperi o Nena ime
Ndëgjuar 362,277
Shkarkuar 3,895
Pëlqyer 2,762
Publikuar 23/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Produced : Don Arbas
Lyrics by : Kol Susa & Gold AG
Poezi : Naim Frasheri
Composed by : Kol Susa
Video by : Imagine Films

Recording,Mixing & Mastering : Arbasound Studios


Arbasound
https://smarturl.it/ArbasoundFacebook
https://smarturl.it/ArbaSoundInstagram
https://smarturl.it/ArbasoundTwitter

Arta Bajrami
https://smarturl.it/ArtaBajramiFacebook
http://smarturl.it/ArtaBajramiInstagram
https://smarturl.it/ArtaBajramiTwitter

Don Arbas
https://smarturl.it/DonArbasFacebook
http://smarturl.it/DonArbasInstagram
https://smarturl.it/DonArbasTwitter

http://smarturl.it/ONIMA

All Rights Reserved (P) & (C) Arbasound
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store