Banner

Banner

Titulli Enca - Rendez Vous
Ndëgjuar 22,507,426
Shkarkuar 384
Pëlqyer 85,184
Publikuar 26/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music Video of Enca performing ''Rendez Vous'

Enca on Social Media:
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia

Credits:
Melody & Lyrics: Enca
Music Produced by: BigDeal Records
Video: ProVideo

Shume o nxeht, alamet! 🔥
Une me i fol, sdi a t’kan lon ment’
Nin lezet, a pe majm sekret?!
Give me ato qe du

Un e ti kena me 💏
Mujna kohen me ndalu
Un e ti kena me 💏
N’parajs a don me shku?

Rendez-vous, rendez-vous
Aujourd’hui c’est juste nous
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue, rendez-vous
Je te rends coup pour coup
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je serai ton bijou

Un jam ajo qe kur du dicka un e marr👑
S’ki mem lon rehat derisa me ty me dal
Pom pelqen qysh po insiston mos u nal
Ani,honey e vazhdojme edhe pak

Ref.

We gon make love deri n’sabah
Keep it going all night
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store