Banner

Banner

Titulli Enca - MWAH
Ndëgjuar 2,042,154
Shkarkuar 14,734
Pëlqyer 25,341
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Beat: Mixey & Apollo
Melody: Enca
Lyrics: Enca
Music Produced: Mixey Music
Video: MAX

Contact Enca: [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2qxrxkjmoo028NW8CPa0Bi
iTunes: https://music.apple.com/us/album/mwah-single/1488120292?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/119273102

Pare me nejt me Moi 🙋🏼‍♀
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me Moi
Kur ta japi doren MWAH!

U sa mir po nina , nina hot 🔥
Pasha ropt nina hot
Do menime tpista nkok

Une du me kcy deri ort e vona
Jom me bad bitches nga tirona 👯‍♀
Ti po don mu deh deri ort e vona
Thirri qikat shokt nga kosova

Po ku ke pas ti najhere naj Enc ?!
Po ku ke pas ti najhere naj Benz ??
Po ku ke pas ti najhere Real Friends !!
...no offence !

Pare me nejt me Moi 🙋🏼‍♀
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me Moi
Kur ta japi doren MWAH!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store