Banner

Banner

Titulli Enca - Jealous
Ndëgjuar 7,574,060
Shkarkuar 15,306
Pëlqyer 73,996
Publikuar 19/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
A song to dedicate to your ex & haters 😂😎💋

Melody & Lyrics : ENCA
Beat : AriBeatz
Arrangement : BigDealRecords
Video : MAX

Contact Enca : [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/jealous-single/1473473188
Spotify: https://open.spotify.com/album/4DdFivzg2Z9vBZ7PicpS04
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/104162022


JEALOUS 😎
Baby, Baby You’re Jealous of Me
You’re Jealous
Baby baby you’re jealous of me

Adios! 👋🏼
Honey mos u bo nervoz
Un s’e kam tripin xheloz
Ani mos u bo serioz 💅🏽

T’ka nxon merzia
Mos m’lodh me teoria 💆🏼‍♀️
Ty t’kena lon un edhe pija 🥃
Zemer t’bon keq ty dashnia

Baby,
you’re driving me now crazy
You know what I think
I’m mean, 😈
I don’t want to scare ya but
You shouldn’t be fucking with me!

JEALOUS
Baby, Baby You’re Jealous of Me
You’re Jealous
Baby baby you’re jealous of me

Adios!
Honey mos u bo nervoz
Un s’e kam tripin xheloz
Ani mos u bo serioz

Kur t’du prap
Un t’them
Vjen me vrap 🏃🏻‍♂️
Pastaj t’cohet nalt 🍆
Pastaj Oooh
Per ni nat
E bojna mekat 🤫
Un e ti n’shtrat
I say Oooh 🔥

Piña Colada, 🍹 Panamera
Tu menu per ty
Erdhi vera
Un t’kam prit tash po ik
Si pantera 🐆

Shoutout to my baddies : Kleopatra, Ajsi, Klea, Meg & Argisa 🔥
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store