Banner

Banner

Titulli Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde
Ndëgjuar 14,920,132
Shkarkuar 49,828
Pëlqyer 76,400
Publikuar 17/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Contact Enca : [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/97264622
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/hajde-feat-muharrem-ahmeti-single/1464175169?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/2akAHDkd14ljUq5aRE28wN

Music Melodies: Enca,Muharrem Ahmeti
Lyrics: Enca
Music produced by: BigDeal Records
Video : Max Production
Image Director : Joni Peci
Special Thanks to Geraldina Sposa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store