Banner

Banner

Titulli Rina ft Sin boy - Gigi
Ndëgjuar 58,842,333
Shkarkuar 16,115
Pëlqyer 254,250
Publikuar 04/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Listen to #GIGI on Spotify, Apple music and more
https://fanlink.to/Gigi

Music : Paco , Sin Boy , ZzapnChriss
Publishing: Alba Music Publishing

Produced by : Paco , ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover or remix: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

#Rina
#sinboy
#gigi

© & ℗ 2018 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store