Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Moter e vella
Ndëgjuar 3,496,622
Shkarkuar 11,140
Pëlqyer 0
Publikuar 12/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/moter-e-vella-feat-vjollca-haxhiu-single/1436045801
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/73359852
Spotify: https://open.spotify.com/album/6FmU8hqwGukk4mGT9pwNYM
Muzika & Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Wirusi
Video: BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store