Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka - Si Un
Ndëgjuar 14,097,960
Shkarkuar 730
Pëlqyer 51,360
Publikuar 16/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/SiUn
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master By JoJo
Vocal Line - Astrit Rrenja
Styling - Ervis Agolli
Zv Store

Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store