Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft. Engjellusha - Cika e Hasretit
Ndëgjuar 7,603,678
Shkarkuar 4,318
Pëlqyer 12,957
Publikuar 13/10/2018

Informatat e këngës
Ndegjoje ne Spotify & Itunes https://fanlink.to/CikaEHasretit


Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Text: Nexhmije Muhaxheri
Muzika & Ork: Miti Geci
Video: MProduction


#CikaeHasretit #ShyhreteBehluli #Engjellusha

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store