Banner

Banner

Titulli Noizy ft. Lil Koli - Boss Man
Ndëgjuar 9,635,862
Shkarkuar 1,301
Pëlqyer 55,620
Publikuar 14/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Noizy & Lil Koli
Produced by Dj-Aboom
Directed by Shaho Casado

Follow the performing artists on Instagram:
@Noizy
@therealkoli

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/74797712
Spotify: https://open.spotify.com/album/1he6JIQuOYclt3wE1d36Lz
iTunes: https://itunes.apple.com/gb/album/bossman-feat-lil-koli-single/1438091291

Chorus: Lil Koli
Boss man boss man,
spend money like a boss man,
Trap money like a boss man,
On the roads moving bossy,

Boss man boss man,
And all my jiggaz dem they bossing
And all this money got me bossing
Like a boss man, boss man.

Noizy rap:
Kur I bona 10.000 thash me vete o god,
I bona 100.000 thash me vete can’t stop,
Tash Kom ca miliona dhe nuk di ca me bo,
E kam 1 ferrari a ta blej Edhe njo?

E Kom shpin on the Hill - rolling hill,
5 cop mrena mujit - ky asht deal,
Biznes folim tavolina balling,
Bosat hin mreeen bosat Krejt I njohin,

1 anije me mendje ose 1 jaht,
Dhe 1 avjon privat qe ka 1 shtrat,
Stuardesen e du pa make up,
Tna dredhi barin se cunat jan bo drras,

Skom leje Por Kom 7 kerre,
Sum duhet patenta se Kom dhe shofer,
Vec I them shoki si je a fjete,
Na co diku Ku asht qet Edhe terr,


Chorus: Lil Koli
Boss man boss man,
spend money like a boss man,
Trap money like a boss man,
On the roads moving bossy,

Boss man boss man,
And all my jiggaz dem they bossing
And all this money got me bossing
Like a boss man, boss man.

Noizy rap2:
A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata,
Tash Ku jena na qyri Ku kan met ata
Ma nfund ja dola hala po du dhe mo,
I Kom 100 hite a ta boj Edhe njo,

Bizi bizi dit e nat bizi bizi
Telefon mos um thirr bizi bizi,
Don takim nuk Kom koh bizi bizi,
Luj koqe me Krejt zini zini,

Boss man here boss there,
Ej Shok Jom boss anywhere,
Sta pertojm ta sjellim anyday,
Thu dicka dhe ngelesh valide,
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store