Banner

Banner

Titulli Daim Lala - Lutem
Ndëgjuar 395,862
Shkarkuar 1,632
Pëlqyer 1,389
Publikuar 25/10/2018

Informatat e këngës
Ndegjone edhe ne Spotify: https://fanlink.to/lutem
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Text: Fatmir Muja
Muz/Ork: Rrahman Kryeziu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store