Banner

Banner

Titulli Blero - Ishe si lule
Ndëgjuar 790,692
Shkarkuar 3,809
Pëlqyer 1,916
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Blero - Ishe si lule
Music & Lyrics: EF Production & Johan
Mix Master: Johan Bejerholm
Video ImagineFilms
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store