Banner

Banner

Titulli Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova
Ndëgjuar 678,575
Shkarkuar 3,531
Pëlqyer 1,137
Publikuar 27/11/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Gold Ag ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova
Teksti & Muzika: Arian Agushi
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu

Connect with Gold AG
Facebook | http://bit.ly/2o2dwqh
Instagram | http://bit.ly/2o21ixL

#goldag #xeni #jamgjakova

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store