Banner

Banner

Titulli Engjellusha Salihu - Si Shok
Ndëgjuar 2,161,712
Shkarkuar 2,149
Pëlqyer 1,210
Publikuar 30/11/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
https://fanlink.to/vizioni

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store