Titulli Dafina Dauti x Muzafer Halilaj - Nuk po du veq shok
Ndëgjuar 794
Shkarkuar 53
Pëlqyer 1
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Dafina Dauti x Muzafer Halilaj - Nuk po du veq shok - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store